Twój profil

Witaj!              | 
Strzyżenie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Maciek Sz   
czwartek, 19 października 2006 23:15

Najczęściej strzyżone są psy rasowe. Wymaga tego nie tylko ich higiena, ale przede wszystkim wymagania dotyczące wyglądu dla konkretnej rasy.


Nie oznacza to jednak, że do "psiego fryzjera" nie może wybrać się także długowłosy mieszaniec. Jeżeli Twój pies z powodu długości sierści odczuwa dolegliwości związane z pogodą (np. upałem), lub po prostu po deszczu znosi do domu błoto, także warto rozważyć jego strzyżenie. Takie zabiegi najczęściej wykonuje się wiosną i latem.

Uwaga - nie radzimy tego robić w domu - bez specjalistycznej maszynki do strzyżenia zwierząt duża dawka niepotrzebnych nerwów zwierzęcia i naszych gwarantowana!

 

Komentarze  

 
#3 mr.myers 2013-11-05 10:29
Cześć wam. Uwielbiacie tak jak ja zmieniać się? No to zapraszam: laniewscy.pl/

Ale to dla ludzi:)
 
 
#2 annak_2006 2011-02-02 09:23
Witam,
adoptow aliśmy sunię collie rough ze schroniska. Niestety stan jej sierści był do tego stopnia tragiczny, że została bardzo krótko przycięta. W jakim czasie i czy w ogóle ta sierśc odrośnie? Podajemy jej witaminy.
 
 
#1 Gość 2007-02-17 14:51
psy są najfajniejsze!D latego dbamy o nie!
 

Musisz być zalogowany, żeby dodawać komentarze.
Zaloguj się teraz.
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!

Wiadomości

Nie jesteś zalogowany.

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 218 gości 

Tagi

Dysplazja stawu łokciowego Młodzieńcze zapalenie kości Nowofunland Rottweiler Wsparcie żywieniowe kotów z brakiem łaknienia chudnięcie dyskopatia dysplazja kot koty kulawizna leczenie lekarz weterynarii oddychanie pies pies kuleje praca dla weterynarza psy weterynaria weterynarz