Twój profil

Witaj!              | 
Stona główna Ogłoszenia Psy Weteran schroniska Brus szuka kochajacego domku!
Ogłoszenia

Psy

Zaadoptuj psa
Ogłoszenia  » Psy  » Weteran schroniska Brus szuka kochajacego domku!

Weteran schroniska Brus szuka kochajacego domku!

03.01.2015
przez halina14
halina14
Chcę oddać

BRUS Taki oto jestem. Przyjechałem tego pamiętnego dnia 15.07.2011 prosto do schroniska - wprost do boksu i tak już siedzę tyle lat. Lubię przytulanki, daje sie poglaskac, tak uwielbiam to, wiesz o tym mój drogi człowieku? Takie małe ciałko, a tak wielkie serducho, ono czeka tylko i wyłącznie na Ciebie. Kto mnie pokocha ? Kto da mi schronienie ? Przyszla juz zima, mrozy, a ja tu ciagle. Czy ja nadal mam tkwić w tej schroniskowej szarej rzeczywistości? Spacerki tam są to fakt, jedzonko też ok, dużo przytulania i wolontariusze do kochania, lecz ja chcę już do domku, do swego człowieka, rodziny. Kto da mi to szczęście ? Kto podaruje mi swoją miłość, swoje serducho ? Ja tu czekam a czas ucieka, ile to jeszcze potrwa ? Ile ja wytrzymam bez Ciebie? Tęsknie mój drogi człowieku, moja kochana rodzino. Znajdźcie mnie tutaj wśród tylu wydarzeń, zobaczcie, pokochajcie. Ja tak tęsknie i czekam.

Imię : Brus Wiek : ok. 7 lat Wielkość : mała rasa, mix niemiecki terier myśliwski. Stosunek do psów i do suk : pozytywny, bardzo dobrze z nimi sie dogaduje. Stosunek do kotów: nieznany Stosunek do innych zwierząt : do wszelakiego ptactwa podwórkowego raczej negatywny ze względu na jego domieszki teriera. Co do zwierząt domowych (chomik, świnka morska): nieznany. Stosunek do dzieci: polecany dla dzieci trochę starszych, uwielbia je, do młodszych niesprawdzony. Uwielbia zabawy, ruch no i przede wszystkim głaskanie i tulenie się do człowieka. Na spacerze robi przezabawne kołeczka wokół osoby, która go prowadzi. Jest kochany, cudny i rozkoszny, no i jeszcze ten charakterystyczna kręcona sierść na grzbiecie dodaje mu uroku. Polecany dla rodzin ze starszymi dziećmi, lub dla osób starszych.
Tel.77 45 45 902


Warunki: Dom, ktory da Brusowi milosc, pelna miske jedzonka i wody
Zaloguj się żeby zobaczyć dane kontaktowe
Ogłoszenia  » Psy  » Weteran schroniska Brus szuka kochajacego domku!

Wiadomości

Nie jesteś zalogowany.

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 229 gości 

Tagi

Dysplazja stawu łokciowego Młodzieńcze zapalenie kości Nowofunland Rottweiler Wsparcie żywieniowe kotów z brakiem łaknienia chudnięcie dyskopatia dysplazja kot koty kulawizna leczenie lekarz weterynarii oddychanie pies pies kuleje praca dla weterynarza psy weterynaria weterynarz