Twój profil

Witaj!              | 
Stona główna Koty Ja i mój pupil – różni, a tacy sami: Konkurs fotograficzny
Ja i mój pupil – różni, a tacy sami: Konkurs fotograficzny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Weterynarz.com.pl   
sobota, 05 listopada 2011 09:24

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym "Ja i mój pupil – różni, a tacy sami". Jeżeli masz zdjęcie, które według Ciebie ukazuje podobieństwo Ciebie i Twojego pupila - to jest właśnie konkurs dla Ciebie!

 

 

Jak wziąć udział w konkursie?

Konkurs Ja i mój pupilWejdź na stronę GALERII KONKURSOWEJ i prześlij zdjęcie swoje i oraz swojego psa / kota lub innego posiadanego zwierzęcia. Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany na portalu Weterynarz On-line, zrób to teraz na tej stronie. Następnie podaj swoje dane kontaktowe (adres email), potwierdź regulamin, oświadczając jednocześnie, że jesteś autorem zdjęć i właścicielem zwierzęcia.

Po zakończeniu konkursu komisja konkursowa składająca się z naszych portalowych lekarzy weterynarii oraz przedstawicieli sponsora do dnia 4 grudnia wybiorą zwycięzców. Również użytkownicy portalu mogą oddawać głosy na najlepsze według nich zdjęcia.

Nagrody

  1. Karma Purina dla psów 14kg lub 7 kg dla kota + nagroda niespodzianka
  2. Karma Purina 3kg dla psów lub 1,5 kg dla kota+ nagroda niespodzianka
  3. Karma Purina 3kg dla psów lub 1,5 kg dla kota+ nagroda niespodzianka
  4. Oraz nagrody niespodzianki


Lista nagród cały czas się wydłuża!

Zapraszamy do przesyłania zdjęć!

Regulamin Konkursu

 

Wiadomości

Nie jesteś zalogowany.

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 79 gości 

Tagi

Dysplazja stawu łokciowego Młodzieńcze zapalenie kości Nowofunland Rottweiler Wsparcie żywieniowe kotów z brakiem łaknienia chudnięcie dyskopatia dysplazja kot koty kulawizna leczenie lekarz weterynarii oddychanie pies pies kuleje praca dla weterynarza psy weterynaria weterynarz