Twój profil

Witaj!              | 
Stona główna Koty Warunki korzystania z serwisu Weterynarz On-Line
Warunki korzystania z serwisu Weterynarz On-Line PDF Drukuj Email
Wpisany przez Maciek Sz   
niedziela, 19 listopada 2006 22:25

Wstęp

1. Serwis internetowy Weterynarz On-Line, zwany w dalszej części dokumentu Serwisem, jest serwisem internetowym prowadzonym przez Przychodnię Weterynaryjną Weterynarz.com.pl z siedzibą w Pruszkowie, ul. Hubala 7, zwaną dalej Właścicielem.

2. Poniższy dokument stanowi formę porozumienia pomiędzy Właścicielem a osobami korzystającymi z zawartych w nim informacji i zasobów – zwanych dalej użytkownikami. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie akceptację niniejszego regulaminu i zobowiązanie do przestrzegania go. Jeżeli Użytkownik nie akceptuje go, powinien opuścić Serwis.

Cel serwisu

3. Serwis Weterynarz On-Line jest skierowany do osób zainteresowanych profesjonalną opieką nad zwierzętami oraz leczeniem ich przez lekarzy weterynarii. Jego cele to podnoszenie świadomości dotyczącej celów pracy lekarza weterynarii oraz promowanie zasad bezpiecznego i poprawnego żywienia, wychowania i opieki nad zwierzętami.

Odpowiedzialność

4. Właściciel dokłada wszelkich starań, aby dane prezentowane w Serwisie były rzetelne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym. Jako, że zagwarantowanie tego jest niemożliwe, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania informacji.

  • W szczególności, żadna opinia dotycząca leczenia zwierząt, środków stosowanych w leczeniu oraz interpretacji wyników badań nie może być podstawą do jakichkolwiek decyzji dotyczących leczenia. Decyzję taką właściciel zwierzęcia może podjąć WYŁĄCZNIE na podstawie badania przeprowadzonego przez lekarza weterynarii w gabinecie weterynaryjnym.
  • Powyższa zasada dotyczy WSZYSTKICH treści publikowanych w Serwisie, w szczególności artykułów oraz wypowiedzi na forum

5. Przedstawione w Serwisie opinie, poglądy i komentarze stanowią wyraz osobistej wiedzy i poglądów ich autorów i mogą być interpretowane wyłącznie ten sposób.

6. Właściciel zastrzega sobie prawo do usuwania opublikowanych w Serwisie komentarzy, artykułów i wpisów w blogach i forum, które:

  • nie są zgodne z celem działania Serwisu
  • naruszają, lub mogą naruszać, dobre imię osób prywatnych oraz instytucji
  • łamią prawo obowiązujące na terenie Rzeczpospolitej Polskiej lub zachodzi podejrzenie, że to prawo mogą łamać.
  • stanowią nie oznaczoną reklamę produktów wytwarzanych lub dystrybuowanych przez firmy, które nie zamówiły emisji reklam w Serwisie, lub zachodzi podejrzenie, że mogą taki cel spełniać.

7. Właściciel zastrzega sobie prawo do ograniczania dostępu do fragmentów serwisu wyłącznie użytkownikom upoważnionym.

Prawa autorskie

8. Wszystkie prawa do treści publikowanych w serwisie zastrzeżone. Wykorzystywanie danych zawartych w Serwisie wymaga każdorazowo pisemnej zgody osoby upoważnionej do reprezentowania Właściciela

9. Osoby zgłaszające jakiekolwiek treści do publikacji w Serwisie oświadczają, że są wyłącznymi właścicielami praw autorskich i pokrewnych do publikowanych treści ich autorstwa.

Ochrona prywatności

10. Wszelkie dane osobowe klientów pozyskane w związku z działalnością Serwisu są poufne. W żadnym wypadku ani w żadnej formie nie będą ujawniane innym osobom ani innym podmiotom.

11. Rejestracja i korzystanie z Serwisu nie wymaga przedstawiania przez Użytkownika jakichkolwiek danych, które pozwalałyby na jego identyfikację. Jedynym wyjątkiem mogą być konkursy, do których przystąpienie jest dobrowolne i nie wpływa w żaden sposób na zasady korzystania z Serwisu. Korzystanie ze Sklepu Internetowego działającego przy Serwisie wymaga odrębnej rejestracji i akceptacji odrębnego Regulaminu.

12. Zarejestrowany użytkownik może otrzymywać informacje związane z funkcjonowaniem serwisu, w szczególności dotyczące zmian w dostępnych funkcjonalnościach, zmian regulaminu oraz związne z utrzymywaniem konta w serwisie, w szczególności powiadomienia związane z jego profilem.

13. Serwis wykorzystuje znaczniki kontekstu klienta, tzw. pliki cookies. Korzystanie z części funkcjonalności Serwisu wymaga od użytkownika włączenia w przeglądarki opcji umożliwiającej zapisywanie tych plików na dysku. Rozwiązanie to jest całkowicie bezpieczne dla danych przechowywanych na komputerze użytkownika. Więcej o plikach cookie można przeczytać na stronach Wikipedii .

 

Wiadomości

Nie jesteś zalogowany.

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 70 gości 

Tagi

Dysplazja stawu łokciowego Młodzieńcze zapalenie kości Nowofunland Rottweiler Wsparcie żywieniowe kotów z brakiem łaknienia chudnięcie dyskopatia dysplazja kot koty kulawizna leczenie lekarz weterynarii oddychanie pies pies kuleje praca dla weterynarza psy weterynaria weterynarz