Twój profil

Witaj!              | 
Kosmetyki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Maciek Sz   
czwartek, 19 października 2006 23:26
Kosmetyki dla zwierząt wbrew pozorom nie służą tylko sprawianiu, żeby nasz kotek był piępniejszy.

Ze względu na delikatność skóry, NIE MOŻNA np. kąpać psa lub kota w szamponach dla ludzi. Ludowa mądrość, że "skoro mi nie szkodzi, to jemu też nic się nie stanie", w tym przypadku nie ma zastosowania.

Nowe generacje kosmetyków pozwalają też zwierzętom łatwiej mierzyć się z wyzwaniami stawianymi przez cywilizację. Np. specjalne maści do pielęgnacji poduszek łap zmniejszają dolegliwości związane z działaniem soli, tak obficie stosowanej zimą do odśnieżania chodników i ulic.

Sklep internetowy serwisu Weterynarz on-line pozwala zaopatrzeć się we wszystkie elementy niezbędne do codziennej pielęgnacji zwierząt.

 

Komentarze  

 
#1 Gość 2007-12-11 20:03
Tak też zrobiliśmy. Wykąpaliśmy naszego psa w szamponie dla psów i dostał zapalenia skóry. Cała historia skończyła sie tak, że weterynarz powiedział, że jak tego zapalenia nie da się wyleczyć to psa trzeba będzie uśpić.Wszystko jednak dobrze się skończyło i od tamtej pory kąpaliśmy psa w szamponie \"bambi\" dla dzieci i dorosłych i miał się po nich dobrze a jego sierść była lśniąca i puszysta.
 

Musisz być zalogowany, żeby dodawać komentarze.
Zaloguj się teraz.
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!

Wiadomości

Nie jesteś zalogowany.

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 99 gości 

Tagi

Dysplazja stawu łokciowego Młodzieńcze zapalenie kości Nowofunland Rottweiler Wsparcie żywieniowe kotów z brakiem łaknienia chudnięcie dyskopatia dysplazja kot koty kulawizna leczenie lekarz weterynarii oddychanie pies pies kuleje praca dla weterynarza psy weterynaria weterynarz