Stona główna Forum Koty Pielęgnacja opieka suczki nad szczeniakami
Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: opieka suczki nad szczeniakami

opieka suczki nad szczeniakami 2 lata 7 miesiąc temu #19627

• ochmil
  • ochmil Avatar
  • Nowy
  • Oklaski: 0
Witam. Suczka husky urodziła w poniedziałek 3 szczeniaki z tego 1 był słaby i postanowiliśmy go uśpić. wszystko wydawałoby sie dobrze az do środy. gdzie suczka urodziła martwego szczeniaka. niezwłocznie zabrałam ją do weterynarza. rtg wykazało gazy dostała kroplówki i 4 zastrzyki (antybiotyki) w czwartek była kolejna wizyta gdzie dostała już tylko 3 zastrzyki (przez dwie wizyty temperatura ciała było w normie). dziś dostała antybiotyk w proszku(antybiotykoterapie będziemy stosować do niedzieli), ale przed wyjazdem do pracy zauważyłam ze zaczęła wychodzić z budy (mieszka tam razem ze szczeniakami ponieważ nigdy nie chciała zamieszkać z nami w domu, kotłowni etd. ma duże podwórko i swobodę) gdy małe piszczały wracała na kilka minut i wychodziła znowu do wykopanego przez siebie tunelu w piachu (sprawdzałam ze tam coś jest-pusto) czynności się powtarzały. dostaje pokarm, pije wodę w normalnych ilościach. niepokoi mnie fakt ze odważyła się zostawić małe same, czy jest to spowodowane tym ze robi to celowo i uczy maluchów samodzielności (przeczytałam na internecie ze to tez moze być powód) ??
Ostatnio zmieniany: 2 lata 7 miesiąc temu przez ochmil. Powód: zła treść tytułu
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: weterynarz
Time to create page: 0.175 seconds
Zasilane przez Kunena  Protected by R Antispam