Stona główna Forum Koty Pielęgnacja Kot wysoki mocznik
Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Kot wysoki mocznik

Kot wysoki mocznik 3 lata 9 miesiąc temu #19439

Witam
Bardzo proszę o udzielenie mi porady oraz bardzo przepraszam za błędy

Mój kot ma 16 lat , dachowiec. 2 miesiące temu mój kot miał biegunkę kupiłam mu karmę vetlife gastro intestial, Jak jadł tylko tą karmę wszystko było dobrze. W tamten piątek mój kot z dnia na dzień zaczął coraz mniej jeść. w niedziele zjadł 20 g( ponad połowę mniej niż powinien ) W poniedziałek poszłam do weterynarza który stwierdził że ma trochę większe migdałki i że taki chudy dał mu kroplówkę z antybiotykiem na apetyt. Po przyjściu do domu kot zaczął się bardzo dziwnie zachowywać ( wcześniej wszystko było dobrze tylko że mniej jadł ) : 1. zaczął sie wywracać 2. nie był w stanie sam się przemieszczać 3. leżał cały czas nad miską wody. Zadzwoniłam do weterynarza który kazał zrobić badanie krwi . Poszłam rano wieczorem miałam wyniki: ( zwiększone leukocyty norma 18 on miał 29, weterynarz stwierdziła ze od wrażliwych jelit i migdałkow. parametry wątrobowe : zwiększone AspAT norma 44 on: 56; parametry nerek : Kreatynina norma do 2 on 1,4 mocznik norma do 70 on 120 , wszystkie inne były w normie parametry). Powiedziałam weterynarzowi że kot źle się czuje po kroplówce więc dała mu mniejsza dawkę 50 m. Po przyjściu do domu kot nie był juz w ogóle w stanie wstać zaczął załatwiać się pod siebie po skontaktowaniu się z dr. stwierdziła że kroplówki mu szkodzą obciążają układ i żebym przyszła dać mu zastrzyk na apetyt. Dziś rano w piatek kot miał padaczkę . Zadzwoniłam ponownie pani dr. stwierdziła że kotu zostało bardzo mało dni ponieważ jest stary miał padaczkę. Tutaj moje pytanie czy kot ma szansę na przeżycie i czy w inny sposób mogę obniżyć mu mocznik ?
Pozdrawiam bardzo proszę o poradę będe bardzo wdzięczna.
Załączniki:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Kot wysoki mocznik 3 lata 9 miesiąc temu #19441

• Marwet
  • Marwet Avatar
  • Platynowy
  • Thank you received: 100
  • Oklaski: 35
wyniki nie sa bardzo zle mocznik wysoki ale kreatyninie jeszcze nie wiec problem nie jest bardzo przewlekly przydloby sie zbadac rownie mocz. co do elcznia napeno trzeba kota nawadniac przyjmniej podskornie lub ew dozylnie. pozatm dieta nerkowa ew lekiobnizajce mocznik jak ipakitine lub rubenal oczywiscie do tego w zwiazku z lekukocytoza jakis antybiotyk

Best Scene Music VIP Private FTP Music 3 lata 2 miesiąc temu #19527

Vip Download new, Promo Exclusive, Dance Music, Trance,
House, Techno DNB, Tracks.
0daymusic.org
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: weterynarz
Time to create page: 0.291 seconds
Zasilane przez Kunena  Protected by R Antispam