Stona główna Forum Koty Pielęgnacja operacja pęcherza moczowego u suki
Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie

TEMAT: operacja pęcherza moczowego u suki

Odp: operacja pęcherza moczowego u suki 9 lata 3 miesiąc temu #11123

• DamianRożniewski
  • DamianRożniewski Avatar
  • Platynowy
  • http://www.PiesiKotPoradnik.pl​
  • Thank you received: 20
  • Oklaski: 16
Pielęgnacja podobna jak u dziecka: czysto, sucho plus puder, z tą różnicą, że u niemowlaka nie ma nic do ogolenia. A Zuzi należy skrócić włosy.

Damian
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: operacja pęcherza moczowego u suki 9 lata 3 miesiąc temu #11124

• agilah
  • agilah Avatar
  • Doświadczony
  • Thank you received: 1
  • Oklaski: 0
Najgorzej z tą suchością:(( Mam już maszynkę do strzyżenia dla psów i jutro do roboty:)) Będę dalej informować co się dzieje!

Pozdrawiam!!!

Odp: operacja pęcherza moczowego u suki 9 lata 3 miesiąc temu #11127

• agilah
  • agilah Avatar
  • Doświadczony
Cześć Damian!
Dzisiaj walczyliśmy z problemem który odkryliśmy wczoraj! Ogoliliśmy ją z sierści i przyznam że nie było łatwo bo przy samej skórze ma wełnę jak u owcy! Niestety myślałam że to mała rana a jak pozbyliśmy się sierści okazało się że jest dużo gorzej! Najgorzej poranione są boki na grzbiecie przy ogonie tam gdzie najbardziej miała mokre od moczu! To wygląda jak odparzenia! Uszyłam jej ubranie na tył żeby przykryć troszkę te rany żeby muchy nie siadały ale to nie zdało egzaminu gdyż jak podsikiwała pod siebie leżąc to było to mokre i tak myślę że to chyba jeszcze gorzej ! Dzisiaj posypywałam jej to pudrem i pryskałam tym płynem w spreju ! Jak na razie to nieciekawie to wygląda! Nic nie wskazywało na to że Zuza w sierści ma takie rany! Mogłam się domyśleć że od moczu może coś takiego się stać no ale.....:(( Larw się na dzisiaj pozbyliśmy !Rany do wieczora były czyste! Dzisiaj Zuza nie miała w ogóle na nic chęci nie chciała biegać ,nie jadła tylko piła i dyszała! Nie wiem czy spowodowane było to bólem czy też gorączką na dworze jaka u nas dzisiaj była! Do tego jeszcze meszki dały jej siwe znaki i nam wszystkim! Ciekawe co jutro przyniesie???

Odp: operacja pęcherza moczowego u suki 9 lata 3 miesiąc temu #11129

• DamianRożniewski
  • Platynowy
Gdyby skóra nie wyglądała lepiej jutro (mniej zaogniona, mniej wysięku) to wezwij lekarza, najdalej we wtorek. No i samopoczucie też miej pod kontrolą, bo nie wiemy dlaczego się pogorszyło.
Pamiętaj, że skóra musi być czysta. Myj ją przynajmniej raz dziennie (np. Manusan, szare mydło).

Damian

Odp: operacja pęcherza moczowego u suki 9 lata 3 miesiąc temu #11136

• agilah
  • agilah Avatar
  • Doświadczony
Cześć Damian!
Chyba opanowaliśmy sami sprawę! Dzisiaj ani jednej larwy , rany są bledsze niż wczoraj i chyba się poprawia ( jeśli chodzi o skórę)! Samopoczucie Zuzy też lepsze tylko ta gorączka daje jej siwe znaki! Dzisiaj już zjadła, ale nie za dużo natomiast piła w normie! Myślę że trzeba było ją ogolić od razu po operacji wtedy byłoby prościej utrzymać czystość tych okolic zwłaszcza przy takich upałach no ale cóż stało się i mam nadzieję że szybko się to zagoi !Póki co działamy!:)

Odp: operacja pęcherza moczowego u suki 9 lata 3 miesiąc temu #11139

• DamianRożniewski
  • Platynowy
Super robota. Agnieszko, jesteś dzielna.
Czy zmierzyłaś temperaturę, czy tylko miałaś takie odczucie. Ono często jest mylące. Należy po prostu zmierzyć ją w pupie.
Myślę, że teraz to już będzie z górki.

Damian

P.S. Odkryłem super witaminę B.
Moderatorzy: weterynarz
Time to create page: 0.233 seconds
Zasilane przez Kunena  Protected by R Antispam