Twój profil

Witaj!              | 
Stona główna Forum Psy Chory pies niewydolność nerek
Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: niewydolność nerek

niewydolność nerek 7 lata 9 miesiąc temu #989

Mój piesek ma 11 lat...stwierdzono u niego niewydolność nerek..ma bardzo wysoki kreatyniny..dostaje kroplówke dwa razy dziennie...ale sie boje ze to i tak nic nie da...nie ma siły cały czas leży...i jest okropnie smutny..nic nie je dlatego boje sie ze przez to tez moze sie wykonczyc....a jak sie napije raz w dzien..to potem wymiotuje...jest dla niego szansa? albo jakis sposób by mu dawać jedzenie..nie wiem..ale juz od dwóch dni..mimo ze jest on jeszcze przy nas cały czas płacze...=(
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: niewydolność nerek 7 lata 9 miesiąc temu #990

Czesc nie wiem czy Ci jakos pomoge.Moj pies tez mial chore nerki i niestety nie wygralismy walki ale dochodzily do tego jeszcze inne problemy.Jego kreatynina byla tez duza nawet bardzo duza..nie jadl bardzo dlugo kupilam strzykawki i robilam papki z jedzonka i mu podawalam w ten sposob podtrzymujac pyszczek zeby nie wypluwal tak samo z woda bo przestal pic.Kroplowki powinny pomoc jeszcze furosemid na siusianie nasz bral.Ciezko bedzie go wyprowadzic na nogi powiem ci tylko jego jesli cie tym zranie to przepraszam,zeby wasze checi jego zycia nie byly wieksze od jego cierpienia.

Pozdrawiam i 3maj sie cieplo i niech psiak wyzdrowieje

niewydolnośc nerek 7 lata 9 miesiąc temu #1009

oczywiscie ze nie uraziłas mnie tym stwierdzeniem :) bo wiadomo..ze dobro psa najwazniejsze :) eh...dopiero jutro badania kontrolne ..po tygodniu otrzymywania kroplówek....wiec zobaczymy...jest słaby co prawda..bo nie je..choc wczoraj sie skusił na pasztet:) a z tym jedzeniem papką..probowalismy..ale nawet na siłe sie nie da..warczał na nas ( na to zawsze znajdzie siłe:) ) a potem spoglądał sie jakby juz nas nie kochał ... tak sie boje jutra...bo choc bym chciała jakos nie potrafie pozytywnie myslec...:(
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: weterynarz
Time to create page: 0.231 seconds
Zasilane przez Kunena  Protected by R Antispam

Nie jesteś zalogowany.

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 104 gości 

Tagi

Dysplazja stawu łokciowego Młodzieńcze zapalenie kości Nowofunland Rottweiler Wsparcie żywieniowe kotów z brakiem łaknienia chudnięcie dyskopatia dysplazja kot koty kulawizna leczenie lekarz weterynarii oddychanie pies pies kuleje praca dla weterynarza psy weterynaria weterynarz