Stona główna Forum Psy Chory pies Chory pęcherz u suczki
Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Chory pęcherz u suczki

Odp.:Chory pęcherz u suczki 9 lata 10 miesiąc temu #6924

• ala 11111
  • ala 11111 Avatar
  • Platynowy
  • "Pies to czasem więcej jest niż człowiek "
  • Oklaski: 92
O tak, przyjaźniły się bardzo. Jak Tinki zabrakło, Abisia przez jakiś czas chodziła smutna i Jej szukała.Nawet spała na Jej posłaniu, zwinięta w kłębuszek.
I dzięki za życzenie zdrówka,bo przyda się Jej go dużo.
Ucałuj proszę Gera od nas.
\\\\\\\"Mój piesek - serduszko u moich stóp\\\\\\\"
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp.:Chory pęcherz u suczki 9 lata 10 miesiąc temu #6942

• ala 11111
  • ala 11111 Avatar
  • Platynowy
Moja sunia nadal nie chce jeść i tak od początku choroby raz jadła, a raz nie z tym że więcej nie jadła.W tym tygodniu jeden dzień zjadła rano i wieczorem,na drugi dzień zjadła może z 1/3 tego co powinna zjeść na dzień, a teraz nie chce w ogóle. Jest na Royal Canin Urinary. Na razie waga Jej stoi w miejscu, ale jest apatyczna i smutna, a co będzie jak znowu będzie chudła ?? Weterynarze mówią,że nic Jej nie będzie,że jak przyjdzie zima to zacznie jeść, ale do zimy jeszcze kawał czasu !!! A Ona schudła już 1,5 kg w trzy tygodnie.Co mam zrobić ??Nie mogę Jej do karmy nic dokładać, bo to źle wpływa na jej wyniki moczu !!! Jestem zrozpaczona !!!
Ostatnio zmieniany: 9 lata 10 miesiąc temu przez ala 11111.

Odp.:Chory pęcherz u suczki 9 lata 10 miesiąc temu #6943

• dorka2103
  • dorka2103 Avatar
  • Platynowy
  • Zwierzęta mają tak samo prawo do życia jak ludzie
  • Oklaski: 113
poczekaj jeszcze troche i nie denerwuj sie sa upaly a to zle wplywa na nasze psiaki,pamietaj ze brala antybiotyki to tez ma duzy wplyw na apetyt,wazne zeby duzo pila i moze troche witamin zeby organizm sie zregenerowal,zycze Abisi zeby wyszla z tego i wrocila do zdrowka
Nie ma znaczenia ile masz pieniedzy, ani ile rzeczy,mozesz byc biedakiem, ale majac psa jestes bogaty

Odp.:Chory pęcherz u suczki 9 lata 10 miesiąc temu #6949

• ala 11111
  • ala 11111 Avatar
  • Platynowy
Upały upałami, ale jak pies w przeciągu trzech tygodni chudnie 1,5 kg, a potem w następny tydzień następne 0,5 kg to nie jest normalne!!! Jak tak dalej pójdzie to będą z Niej sama skóra i kości!!! Już teraz przy czesaniu i głaskaniu wyczuwam kręgosłup i żebra !!! Nawet napisałam maila do innego weterynarza z moim problemem i czekam na odpowiedź - może On jakoś pomoże mi go rozwiązać, bo mój weterynarz jakoś bagatelizuje problem niejedzenia i częstych zakażeń pęcherza !!

Border Collie wzrost 46- 54 cm, waga 14-20 kg, moja Abisia ma wzrostu 53 cm i ważyła 17 kg, teraz waży 14,7 kg. Jej minimalna waga nie powinna spaść poniżej 16 kg.

Odp.:Chory pęcherz u suczki 9 lata 10 miesiąc temu #6951

• dorka2103
  • dorka2103 Avatar
  • Platynowy
  • Zwierzęta mają tak samo prawo do życia jak ludzie
  • Oklaski: 113
to rzeczywiscie robi sie problem,dziwne ze lekarz bagatelizuje Twoje uwagi,zmien jak najszybciej weta o ile to jest mozliwe,ja nie mam zaufania do lekarzy ktorzy nie sluchaja co wlasciel mowi,a powinni bo przeciez my przebywamy ze zwierzakiem i obserwujemy jego zachowanie,ja u mojego poprzedniego psa zauwazylam atki padaczki nawet nagralam film i pokazalam mu ale zbagatelizowal to leczyl go na co innego,wykonczyl mi psa,szczrze Ci wspolczuje bo niepewnosc jest okropnym uczuciem chcialabys pomoc psiakowi a nie mozesz
Nie ma znaczenia ile masz pieniedzy, ani ile rzeczy,mozesz byc biedakiem, ale majac psa jestes bogaty

Odp.:Chory pęcherz u suczki 9 lata 10 miesiąc temu #6953

• ala 11111
  • ala 11111 Avatar
  • Platynowy
Tak jak pisałam wyżej, już napisałam do innego weta i czekam na odpowiedź. A żeby śmieszniej było to miałam zaufanie do mojego weterynarza,bo pierwszą Sunię leczył i przedłużył Jej życie o jakieś trzy lata. A teraz to nie wiem o co chodzi !!
A jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o...
Moderatorzy: weterynarz
Time to create page: 0.204 seconds
Zasilane przez Kunena  Protected by R Antispam