Stona główna Forum Psy Chory pies Chory pęcherz u suczki
Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Chory pęcherz u suczki

Odp.:Chory pęcherz u suczki 10 lata 9 miesiąc temu #6915

• ala 11111
  • ala 11111 Avatar
  • Platynowy
  • "Pies to czasem więcej jest niż człowiek "
  • Oklaski: 92
Dzisiaj byłam u weterynarza z moja Abisią. Wyniki ma dobre - tylko trzeba pozbyć się nielicznych bakterii z pęcherza, więc dostała jeszcze na dziesięć dni antybiotyki. Potem po kuracji zrobić badania moczu i zobaczyć czy to coś dało.Z jedzeniem jak zwykle - ale dzisiaj SUKCES zjadła śniadanie !!!:laugh: ,mam nadzieję że i kolacją nie pogardzi !!! Mam wielką nadzieję,że dojdziemy do formy i wreszcie skończy się ta mordęga dla mojej Niuni i dla nas oczywiście !!
\\\\\\\"Mój piesek - serduszko u moich stóp\\\\\\\"
Ostatnio zmieniany: 10 lata 9 miesiąc temu przez ala 11111.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp.:Chory pęcherz u suczki 10 lata 9 miesiąc temu #6917

• ala 11111
  • ala 11111 Avatar
  • Platynowy
A tak przy okazji - to jakie macie pieski, ile mają lat, czy są rasowe, czy słodkie kundelki ?? Jestem bardzo ciekawa !! Odpiszcie proszę !!

Odp.:Chory pęcherz u suczki 10 lata 9 miesiąc temu #6918

• dorka2103
  • dorka2103 Avatar
  • Platynowy
  • Zwierzęta mają tak samo prawo do życia jak ludzie
  • Oklaski: 113
ja mam owczarka niemieckiego chociaz nie ma rodowodu i fachowiec nazwalby go kundlem,04.09 skonczy roczek,5 dni po smierci jego poprzednika Lenusia najukochnszego kundelka na swiecie zdecydowalam sie na Gera,jest wpanialy widac go na fotce w moim profilu mial na tym zdjeciu 4,5 m-ca ucho jeszcze klapniete,obecnie jest zbuntowanym mlodzianem,skonczylismy szkolenie PT bo troce trudno bylo zapanowac nad nim energia go rozpierala,jest wielkim pieszczochem i przytulakiem az wstyd sie przyznac spi ze mna w lozku,zdrowo sie chowa a to dla mnie najwazniejsze,bardzo przezylam smierc Lenusia mial chora watrobe i padaczke dlatego na Gera chucham i dmucham:)
Nie ma znaczenia ile masz pieniedzy, ani ile rzeczy,mozesz byc biedakiem, ale majac psa jestes bogaty

Odp.:Chory pęcherz u suczki 10 lata 9 miesiąc temu #6919

• ala 11111
  • ala 11111 Avatar
  • Platynowy
Super fajny piesio !!! Cieszę się że zdrowie Gerowi dopisuje i oby tak dalej !!!:cheer: A to że śpi w łóżku to jest normalne.;) Moja pierwsza suczka Tinka też ze mną spała, a teraz śpi Abigail - druga suczka( a był czas gdy spały razem ze mną na jednym wyrku !!. Pierwsza suczka była kundelkiem, żyła z nami 14 wspaniałych i wesołych lat. Nadal mamy Tinkę w sercu i tak pozostanie już na zawsze. Druga suczka to Border Collie z rodowodem, po przedszkolu PT ( to Jej wystarczyło bo jest bardzo pojętna i szybko się uczy ). Abi miała szczęście, bo w dorosłe życie wprowadziła Ją, Tinka. Były ze sobą ponad 1,5 roku. Obie suczki były ze sobą bardzo zżyte i bardzo się kochały. Gdy zmarła Tinka to Abigail pomogła nam przetrwać te najgorsze chwile.:( A teraz to choruje nam Abisia i włosy rwiemy z głowy,bo boimy się,że i Ją stracimy!:( Ale robimy wszystko, by była zdrowa !!
Ostatnio zmieniany: 10 lata 9 miesiąc temu przez ala 11111.

Odp.:Chory pęcherz u suczki 10 lata 9 miesiąc temu #6920

• ala 11111
  • ala 11111 Avatar
  • Platynowy
Większa psiutka na fotce to jest Abigail, a mniejsza to jest nieżyjąca już Tinka.

Odp.:Chory pęcherz u suczki 10 lata 9 miesiąc temu #6921

• dorka2103
  • dorka2103 Avatar
  • Platynowy
  • Zwierzęta mają tak samo prawo do życia jak ludzie
  • Oklaski: 113
obie sa wsaniale,widac ze przyjaznily sie,zycze Abigail duzo zdrowka
Nie ma znaczenia ile masz pieniedzy, ani ile rzeczy,mozesz byc biedakiem, ale majac psa jestes bogaty
Moderatorzy: weterynarz
Time to create page: 0.498 seconds
Zasilane przez Kunena  Protected by R Antispam