Stona główna Forum Psy Chory pies guzek w jamie ustnej
Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie

TEMAT: guzek w jamie ustnej

Odp.:guzek w jamie ustnej 10 lata 2 tygodni temu #7485

• mina
  • mina Avatar
  • Platynowy
  • miłośnik zwierząt
  • Oklaski: 40
To super, że przygarnęłaś psiaka. Oby więcej zwierzaków miało takie szczęście.

Pozdrawiam:)
IM BARDZIEJ POZNAJE LUDZI TYM BARDZIEJ KOCHAM ZWIERZETA

www.fundacjapomagajmyrazem.pl
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp.:guzek w jamie ustnej 9 lata 9 miesiąc temu #8590

a oto jak teraz wyglada moj Batmanek, dawno sie nie odzywałam PRACA.Batmanek nadal psoci jak psocil, gryzie co mu popadnie pod pyszczkiem ale jest juz madrym psiakiem..... w roznym momencie..... Jest przytulanka i slucha sie, nauczylam go podawac łapki i siadac.Jak przychodze do domu to zawsze daje na przywitanie raz jedna lapkę a potem druga i oczywiscie buzi.Czas mija mija 7 mies jak Sabcia umarła a 6 mies jak Batmanek u nas zagoscil.Na zdjeciu akurat szykowalismy sie na sylwestra z moja pociecha,Nie widzialam jeszcze tak zwawego i wesolego pieska, nawet ludzie to mowia.A jak bylam po tabletki na odrobaczenie to lekarz powiedzial ze ma ADHD i jeszcze moze potrwac to pol roku albo wcale nie wiem czy zartowal czy mowil prawde.W kazdym badz razie w domu mamy BARDZO WESOŁO!!! Pozdrawiam
za³amana

Odp.:guzek w jamie ustnej 9 lata 9 miesiąc temu #8591

wesolutki sylwestrowy Batmanek
za³amana

Odp.:guzek w jamie ustnej 9 lata 8 miesiąc temu #8693

Witam serdecznie ;]

Miałem ostatnio troszkę problemów zdrowotnych z moja suczką i jakby tego było mało to doszedł kolejny :(
Podobnie jak u Twojej suczki zaobserwowałem narośl na dziąśle wielkości orzeszka laskowego . Obejrzało ją dwóch lekarzy i zgodnie stwierdzili , że nie jest to ropniak spowodowany uszkodzeniem zewnętrznym tylko najprawdopodobniej zmiana nowotworowa ... Byłem przekonany , że guz powstał w wyniku uszkodzenia dziąsła przez obgryzanie patyka , jakąś drzazgę ...
Niestety weterynarz podczas oględzin raczej nie miał wątpliwości i powiedział , że może to być jakaś zwykła narośl ale trzeba liczyć się z najgorszym :( Jeśli jest to nowotwór to chciałby usunąć jej zęba aby móc oprócz guzka wyciąć jak najwięcej tkanki . Określił to mianem \"marginesu bezpieczeństwa\" :( Jednak mam zaczekać 10-14 dni aby mieć pewność , że nie jest to stan zapalny lub coś niegroźnego ...
Mam nadzieję , że u Twojej suczki podobnie jak i mojej skończy się na strachu i okaże się to zwykłym ropniakiem . Napisz co i jak .
Życzę powodzenia i pozdrawiam ;]

Przepraszam ale jestem nowym użytkownikiem i nie bardzo ogarniam :(
Nie doczytałem daty pierwszego posta :(
Ostatnio zmieniany: 9 lata 8 miesiąc temu przez Przemysław.

Odp.:guzek w jamie ustnej 9 lata 8 miesiąc temu #8696

Niestety moja Saba była podtrzymywana zapobiegawczo przez trzy mies na antybiotykach, miała wykonane badania krwi gdzie miala o 100% podwyższone biale krwinki, niestety to był nowotwór i po trzech mies zmarła, bardzo schudla , moze u Twojedo psa to sie zrobil zwykly nadziaslak bo u Saby nie byla to zwykła narosl niestety, a jak lekarz powiedzial ,że to zmiany nowotworowe???? Jesli tak to wspolczuje bo u mojej Saby nie bylo to do operowania.Nie byla to narosl na dziasle tylko tak jakby na gardle obok dziasla.Być moze u Twojego psiaka to jest co innego czego,zycze, bo te zmiany jak u Sabci sa bardzo niebezpieczne.Jezeli to jest zmiana nowotworowa, to przykro mi ale musisz liczyc sie z najgorszym.Ja walke przegralam choc o nia walczylam i bardzo przezylam jej smierc A jesli chodzi o nadziaslaki to sa operacyjne i pieski normalnie funkcjonuja,ale jesli lekarze zgodnie stwierdzili ze sa to zmiany nowotworowe to wspolczuje, ja zauwazylam to dopiero gdy Saba zaczela krztusic sie jedzeniem.Niestety pozniej mi zostalo tylko karmienie.Bo nie mogla przelykac.Moze to poczatkowe stadium i da sie cos z tym zrobic.Napisz czy robili badania morfoligiczne a jesli tak jakie wyszly badania
Napisz co z pieskiem
za³amana
Moderatorzy: weterynarz
Time to create page: 0.276 seconds
Zasilane przez Kunena  Protected by R Antispam