Twój profil

Witaj!              | 
Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Czkawka u Psa

Czkawka u Psa 7 lata 1 miesiąc temu #2988

• dwalczak
  • dwalczak Avatar
  • Nowy
  • Oklaski: 0
Dzień dobry

Proszę o jak najszybszą odpowiedź . Mój pies od 10 godzin ciągle czka , i męczy się przez to . Jest to setter irlandzki 3,5 letni. Byliśmy u weterynarza i doktor przepisała mu nie jaki Kontrast. Dostał przeciw zapalny środek, przeciw gorączkowy i przeciw wymiotny. Pies przed wizytą zwymiotował trawą. Pani doktor napisała skierowanie na rentgen , stwierdziła wymioty , nasilone przełykanie, wysoką temperaturę i bolesne gardło. Podała również środek przeciw odwodnieniu. Ale nie wiedziała jaka jest przyczyna tego i jak zatrzymać czkawkę u psa.

Co mam zrobić , bo pies aż piszczy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: Czkawka u Psa 7 lata 1 miesiąc temu #2989

• miidii
  • miidii Avatar
  • Świeży
Może warto udac się do innego weterynarza, skoro nie potrafi podac przyczyny... hmmm... albo do kliniki dla zwierząt, jest jeszcze pogotowie dla zwierząt... Poszukaj na necie gdzies w swojej okolicy...

Re: Czkawka u Psa 7 lata 1 miesiąc temu #2990

• miidii
  • miidii Avatar
  • Świeży
Ja szukałabym pogotowia dla zwierzat albo kliniki albo weta, który przyjmuje w nagłych przypadkach... bo szkoda psa. Decyzja jednak zależy od ciebie.

Re: Czkawka u Psa 7 lata 1 miesiąc temu #2991

• dwalczak
  • dwalczak Avatar
  • Nowy
Dziś poszła moja siostra do innego weterynarza , już lepiej z psem , ale nadal mu się odbija . Usnął na 5 godzin , jest dobrze. Mam nadzieje że to nie wróci. Dziękuje za odpowiedź.

Re: Czkawka u Psa 7 lata 1 miesiąc temu #2993

• dwalczak
  • dwalczak Avatar
  • Nowy
Sprawa się wyjaśniła coś ma w jelitach , nie jest za dobrze bo będzie trzeba operować. Ale jestem dobrej myśli.

Re: Czkawka u Psa 7 lata 1 miesiąc temu #2994

• miidii
  • miidii Avatar
  • Świeży
Witam. Cieszę się, że przynajmniej wyjaśniło sie co mu jest i czkawka mam nadzieję ustapiła. Widzisz, czasem dobrze zmienić weterynarza, jeżeli nie widać efektów leczenia i jeżeli nie potrafi postawić diagnozy. Lekarz lekarzowi nierówny a często liczy się czas, bo większość chorób wcześnie wykryta i odpowiednio leczona daje duże szanse na dobry finał. Trzymam kciuki za psinkę.
Pozdrawiam.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: weterynarz
Time to create page: 0.320 seconds
Zasilane przez Kunena  Protected by R Antispam

Nie jesteś zalogowany.

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 56 gości 

Tagi

Dysplazja stawu łokciowego Młodzieńcze zapalenie kości Nowofunland Rottweiler Wsparcie żywieniowe kotów z brakiem łaknienia chudnięcie dyskopatia dysplazja kot koty kulawizna leczenie lekarz weterynarii oddychanie pies pies kuleje praca dla weterynarza psy weterynaria weterynarz