Twój profil

Witaj!              | 
Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: świeżbowiec

świeżbowiec 8 lata 3 miesiąc temu #175

• ania43
  • ania43 Avatar
  • Nowy
  • Oklaski: 0
podczas dzisiejszej wizyty lekarz stwierdził u mojego 10 letniego dobermana świeżbowiec ,żeby było ciekawiej od chwili gdy pojawiło sie to coś na jego "przednich" łokciach u mnie na ciele pojawiły się nieliczne swędzące krostki wogóle nie przypominające tego co ma pies. Pies dostał BIODYLON do nacierania a mnie kazano udać się do dermatologa.Czy mamy jakąś szansę na wyleczenie ? i jak odzwyczaić starego miśka od spania na kanapach?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: świeżbowiec 8 lata 3 miesiąc temu #180

Witaj!
Jeśli chodzi o szanse na wyleczenie to oczywiście ,że się wyleczycie.
Dla spokoju oczywiście dobrze byyłoby wyprać narzuty, dywany , posłanie Miska.
Wiekszy kłopot z oduczeniem Miska spania na kanapach. Ja tez miałam podobny klopot ze swoim pieskiem, próbowałam różnych rzeczy i poniosłam porazke. Nercio wiedział , że nie wolno, ale zawsze jak nas nie było zwyciężała chęć poleżenia na kanapie. Skoro przez 10 lat Misiek mógł leżeć na kanapie to teraz ciężko będzie mu z tego zrezygnować.
Spróbować warto, życzę powodzenia i cierpliwości.
Pozdrawiam. Sylwia
++++++++++++++++++
lek. wet. Sylwia Szymańska
Weterynarz On-Line
www.weterynarz.com.pl
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
++++++++++++++++++
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: weterynarz
Time to create page: 0.339 seconds
Zasilane przez Kunena  Protected by R Antispam

Nie jesteś zalogowany.

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 170 gości 

Tagi

Dysplazja stawu łokciowego Młodzieńcze zapalenie kości Nowofunland Rottweiler Wsparcie żywieniowe kotów z brakiem łaknienia chudnięcie dyskopatia dysplazja kot koty kulawizna leczenie lekarz weterynarii oddychanie pies pies kuleje praca dla weterynarza psy weterynaria weterynarz