Twój profil

Witaj!              |
Stona główna Dla weterynarzy Praca dla weterynarzy Praca dla lekarza: Przedstawiciel handlowy
Praca dla lekarza: Przedstawiciel handlowy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Maciek Sz
czwartek, 09 kwietnia 2009 00:05
Największa włoska agencja pracy, działająca na rynku od 1997 roku, wyspecjalizowana w nowoczesnym zarządzaniu zasobami ludzkimi, dla swojego klienta, dużej międzynarodowej firmy, lidera w wyposażeniu ferm trzody chlewnej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Nr Ref  PH/PZ
Miejsce pracy: Cała Polska

WYMAGANIA:

  • doświadczenie i znajomość wyposażenia ferm trzody chlewnej
  •  doświadczenie w sprzedaży systemów zadawania pasz, systemów wentylacyjnych, wygrodzeń lub projektów pod klucz dla producentów trzody chlewnej
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • gotowość do częstych podróży służbowych - teren pracy: cała Polska
  • wykształcenie min. policealne, mile widziani absolwenci weterynarii

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • aktywna sprzedaż produktów firmy
  • fachowe doradztwo klientom
  • budowanie trwałych relacji biznesowych i podtrzymywanie kontaktów z obecnymi klientami

OFERUJEMY:

  • interesującą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w terenie całej Polski
  • szkolenia przed rozpoczęciem pracy (częściowo w USA)
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop itp.)
  • atrakcyjne wynagrodzenie

ZGŁOSZENIA:

Obiettivo Lavoro Polska Sp. z o.o. Agencja Pracy
Plac Wolności 8, 61-738 Poznań
tel +48 61 852 54 96,  kom. 691 388 001

Prosimy o umieszczenie klauzuli:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji  zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych /Dz. U. z 2002r nr 101 poz.926 z pózn. zm./”

Musisz być zalogowany, żeby dodawać komentarze.
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!

Wiadomości

Nie jesteś zalogowany.

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 70 gości

Tagi

Dysplazja stawu łokciowego Młodzieńcze zapalenie kości Nowofunland Rottweiler Wsparcie żywieniowe kotów z brakiem łaknienia chudnięcie dyskopatia dysplazja kot koty kulawizna leczenie lekarz weterynarii oddychanie pies pies kuleje praca dla weterynarza psy weterynaria weterynarz