Twój profil

Witaj!              | 
Katalog lecznic i firm weterynaryjnych

Przychodnia Wet. SANITAS

Przychodnia Wet. SANITAS
Zobacz na mapie Michała Kajki 34
19-300 Ełk
Powiat: ełcki
Wojew??dztwo: Warmińsko-mazurskie Polska
Strona Internetowa
Telefon: 733 847 959
Godziny pracy pn-pt.: 10-19
Godziny pracy sob.: 9-12
Małe zwierzęta: Tak
Duże zwierzęta: Tak
Gryzonie: Tak
Lekarze: Dr n. wet. Przemysław Bartoszek
Lekarz weterynarii, specjalista chorób koni

Lekarz wet. Joanna Bartoszek

Przychodnia weterynaryjna "Sanitas" zajmuje się diagnostyką zwierząt domowych i gospodarskich. Oferujemy profesjonalne konsultacje i porady.

Prowadzimy ścisłą współpracę z Kadrą Naukową Klinik Medycyny Weterynaryjnej w Lublinie, laboratoriami weterynaryjnymi w Polsce i za granicą.

 

Dr n. wet. Przemysław Bartoszek

Lekarz weterynarii, specjalista chorób koni

Ukończyłem Wydział Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie w 2010 roku. Naukowy tytuł doktora nauk weterynaryjnych zdobyłem w czerwcu 2016 roku . Dysertacja doktorska dotyczy immunologii okresu okołoporodowego klaczy . W maju 2016 roku ukończyłem również studia specjalizacyjne chorób koni.

Praktyczną wiedzę lekarską zdobywałem już jako wolontariusz Klinik Weterynaryjnych UP w Lublinie. Po ukończeniu studiów odbyłem praktykę w Ośrodku Hodowli Zachowawczej Konika Polskiego w Roztoczańskim Parku Narodowym i "Szpitalu Koni Janów Podlaski''. Aktywnie pogłębiam swoją wiedzę uczestnicząc w sympozjach i warsztatach naukowych. W celach szkoleniowych odwiedziłem Uniwersytet UNAM w Meksyku oraz Centrum Embriotransferu CGR BIOTECHNOLOGIA REPRODUCTIVA S.A.S. w Zipaquira-Kolumbia.

Głównym celem praktyki jest profilaktyka i leczenie chorób koni oraz opieka lekarsko-weterynaryjna dużych hodowli bydła.

Lekarz wet. Joanna Bartoszek

Jestem absolwentem Wydziału Medycyny Weterynaryjnej UP w Lublinie. Tytuł lekarza weterynarii otrzymałam w 2011 roku. jednak wciąż współpracuję z uczelnią i prowadzę badania naukowe.

Moja praktyka zawodowa opiera się głównie na leczeniu kotów i psów. Moją największą pasją jest psychologia i tresura psów. W ramach poszerzenia wiedzy regularnie szkolę się oraz biorę udział w sympozjach naukowych. Służę pomocą zarówno w zakresie specjalistycznego leczenia zwierząt, profilaktyki ich zdrowia, doboru odpowiedniej diety, jak i radą w metodologii wychowania psów.

W trakcie studiów praktykowałam w kilku klinikach weterynaryjnych. Staż zawodowy odbyłam w Lesznie.

 

 

 


Dodano: 2016-08-27 09:39:09   
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds

Wiadomości

Nie jesteś zalogowany.

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 221 gości 

Tagi

Dysplazja stawu łokciowego Młodzieńcze zapalenie kości Nowofunland Rottweiler Wsparcie żywieniowe kotów z brakiem łaknienia chudnięcie dyskopatia dysplazja kot koty kulawizna leczenie lekarz weterynarii oddychanie pies pies kuleje praca dla weterynarza psy weterynaria weterynarz