Twój profil

Witaj!              | 
Katalog lecznic i firm weterynaryjnych

Klinwet Grzegorza Wąsiatycza

Klinwet Grzegorza Wąsiatycza
Zobacz na mapie ul. Księcia Mieszka I 18
61-689 Poznań
Powiat: Poznań
Wojew??dztwo: Wielkopolska Polska
Email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Strona Internetowa
Telefon: 61 823 09 97
Godziny pracy pn-pt.: 24h
Godziny pracy sob.: 24h
Godziny pracy niedz.: 24h
Małe zwierzęta: Tak
Duże zwierzęta: Tak
Gryzonie: Tak

Dobry weterynarz, to jednak z najważniejszych rzeczy o jaką powinniśmy zadbać w trosce o naszego psiaka. Ponieważ to właśnie do weterynarza będziemy się zwracać w najgorszych momentach, to jemu będziemy musieli powierzyć naszego pupila, to jemu będziemy musieli zaufać.

Nasza klinika Klinika Weterynaryjna dr. Grzegorza Wąsiatycza ul. Księcia Mieszka I 18 61-689 Poznań, działa na polskim rynku już od ponad 22 lat. Przez ten czas, dzięki wytrwałej i ciężkiej pracy udało nam się przekształcić z małej przechodni do największej kliniki weterynaryjnej w Wielkopolsce. Pracuje u nas ponad 40 weterynarzy specjalistów, którzy codziennie walczą o życie wszystkich gatunków zwierząt. Zaufało nam już wielu ludzi, dołącz do nich i ty. Zawsze pierwsza wizyta jest najgorsza, ponieważ trzeba się poznać. Jednak wszyscy nasi Klienci który już raz przyjechali, później bywali u nas częściej. Oczywiście tylko w momentach które tego wymagały. Dlatego sprawdź nas i ty, przyjedź ze swoim zwierzakiem – poznajmy się.


Dodano: 2013-02-19 11:45:30   
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds

Wiadomości

Nie jesteś zalogowany.

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 132 gości 

Tagi

Dysplazja stawu łokciowego Młodzieńcze zapalenie kości Nowofunland Rottweiler Wsparcie żywieniowe kotów z brakiem łaknienia chudnięcie dyskopatia dysplazja kot koty kulawizna leczenie lekarz weterynarii oddychanie pies pies kuleje praca dla weterynarza psy weterynaria weterynarz