Twój profil

Witaj!              | 
Stona główna Dla weterynarzy Dla lekarzy - wiadomości Konkurs fotograficzny "Lekarze weterynarii w obiektywie!"
Konkurs fotograficzny "Lekarze weterynarii w obiektywie!" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
wtorek, 22 lutego 2011 22:26

Lubisz zwierzęta? Doceniasz pracę weterynarzy? Jesteś miłośnikiem fotografowania? Zrób zdjęcie i wygraj cenne nagrody w konkursie organizowanym przez Dyrekcję Generalną Komisji Europejskiej ds. Zdrowia i Konsumentów (DG SANCO) oraz Światową Organizację Zdrowia Zwierząt (OIE). Konkurs to jedna z wielu inicjatyw podjętych w 2011 roku, który ogłoszony został Światowym Rokiem Weterynarii.

Image Celem konkursu „Lekarze weterynarii w obiektywie” jest promocja zawodu weterynarza oraz podkreślenie ważnej roli weterynarii w naszym codziennym życiu.

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy miłośnicy fotografii – zarówno profesjonaliści jak i amatorzy - wystarczy zrobić zdjęcie przedstawiające weterynarza podczas pracy. Uczestnicy konkursu mogą nadesłać maksymalnie 3 zdjęcia (kolor, sepia, czarno-białe, format: JPG lub TIF), które będą oceniane pod kątem powiązania zdjęcia z przesłaniem konkursu, oryginalności, jakości, kreatywności. Fotografie należy przesyłać za pośrednictwem formularza rejestracyjnego znajdującego się na stronie www.vetsinyourdailylife.org w zakładce ONLINE ENTRY.

Jury wybierze 5 finalistów konkursu, po jednym z każdego regionu - Europy, Afryki, Azji i Pacyfiku, Ameryki Południowej i Północnej oraz Bliskiego Wschodu. Finaliści otrzymają sprzęt fotograficzny o wartości 1000 EURO oraz będą mogli zaprezentować swoje prace podczas konferencji organizowanej z okazji obchodów Europejskiego Tygodnia Weterynarii, która odbędzie się w dniach 19-20 maja 2011 roku w Brukseli. Spośród 5 finalistów zostanie wyłoniony główny zwycięzca, który otrzyma dodatkowy sprzęt fotograficzny o wartości 2000 EURO oraz będzie uczestniczył w 70. Sesji Ogólnej Światowej Organizacji Zdrowia Zwierząt, zaplanowanej na 22 maja 2011 r. w Paryżu. Pobyt w Brukseli i Paryżu to dodatkowe nagrody dla laureatów, którzy na obu wydarzeniach wystąpią w roli gości specjalnych.

Termin nadsyłania prac – 31 marca 2011

Oficjalna strona konkursu, w tym szczegółowy regulamin, dostępne są na www.vetsinyourdailylife.org

Profil na facebook’u: ‘Vets in Your Daily Life. Photo Competition’

 

 

Musisz być zalogowany, żeby dodawać komentarze.
Zaloguj się teraz.
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!

Wiadomości

Nie jesteś zalogowany.

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 129 gości 

Tagi

Dysplazja stawu łokciowego Młodzieńcze zapalenie kości Nowofunland Rottweiler Wsparcie żywieniowe kotów z brakiem łaknienia chudnięcie dyskopatia dysplazja kot koty kulawizna leczenie lekarz weterynarii oddychanie pies pies kuleje praca dla weterynarza psy weterynaria weterynarz