Twój profil

Witaj!              | 
Stona główna Dla weterynarzy Kursy i szkolenia IV Konferencja Weterynaryjna PRAKTYCY PRAKTYKOM
IV Konferencja Weterynaryjna PRAKTYCY PRAKTYKOM PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   
sobota, 11 grudnia 2010 11:51
IV Konferencja Weterynaryjna "PRAKTYCY PRAKTYKOM - na czterech łapach" odbędzie się w dniach 13-15.05.2011 r. w Centrum Konferencyjno-Kongresowym PWSBAiTA w Warszawie przy ul. Bobrowieckiej 9.
WYKŁADOWCY:
  • Craig E. Griffin (USA)
  • Danielle A. Gunn-Moore (Wielka Brytania)
  • Janina Łukaszewska (Polska)
  • Wojciech Niżański (Polska)

Program koneferencji do pobrania na stronie organizatora

Zaproszeni wykładowcy to:

prof. Danielle Gunn-Moore z Wielkiej Brytanii, która przedstawi tematy związane z gastroenetrologią i zaburzeniami funkcji poznawczych u kotów (m.in. "choroba Alzhaimera") oraz światowy autorytet w swojej dyscyplinie - dr Craig Griffin ze Stanów Zjednoczonych, który po raz w pierwszy w Polsce poprowadzi kompletny kurs otologii psów i kotów stworzony specjalnie z myślą o słuchaczach wszystkich poziomów zaawansowania.

Stronę polską będą reprezentować: dr Janina Łukaszewska i dr hab. Wojciech Niżański z niezwykle ciekawymi i praktycznymi tematami dotyczącymi diagnostyki laboratoryjnej i rozrodu.

Oferta edukacyjna Konferencji została poszerzona o piątkowy (13.05.2011 r.) dzień przedkonferencyjny i dwa sympozja poświęcone w całości ortopedii i diagnostyce laboratoryjnej małych zwierząt.

Szczegółowe informacje dotyczące Konferencji (program, CV wykładowców, opłaty za uczestnictwo, numer konta) znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.vet4vet.info w zakładce "Aktualności".

 

Musisz być zalogowany, żeby dodawać komentarze.
Zaloguj się teraz.
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!

Wiadomości

Nie jesteś zalogowany.

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 90 gości 

Tagi

Dysplazja stawu łokciowego Młodzieńcze zapalenie kości Nowofunland Rottweiler Wsparcie żywieniowe kotów z brakiem łaknienia chudnięcie dyskopatia dysplazja kot koty kulawizna leczenie lekarz weterynarii oddychanie pies pies kuleje praca dla weterynarza psy weterynaria weterynarz