Twój profil

Witaj!              | 
Stona główna Dla weterynarzy Kursy i szkolenia
Kursy i szkolenia
Kurs Akupresury Weterynaryjnej I-wszego stopnia PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
piątek, 21 października 2011 20:03

Kurs skierowany przede wszystkim do średniego personelu weterynaryjnego i osób chcących poszerzyć swoją wiedzę w zakresie niekonwencjonalnych technik terapii i rehabilitacji, a także zastosować tą wiedzę w trakcie swojej pracy.

 
Międzynarodowy Kongres Medycyny Weterynaryjnej Małych Zwierząt PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   
wtorek, 09 sierpnia 2011 18:46

Zarząd Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt zaprasza na XIX Międzynarodowy Kongres  Medycyny Weterynaryjnej Małych Zwierząt PSLWMZ. Kongres odbędzie się w Warszawie, od 21 do 23 października 2011 r.

 

 
III Sympozjum Medycyny Kotów PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   
wtorek, 09 sierpnia 2011 18:35

Międzynarodowe Stowarzyszenie Medycyny Kotów (ISFM) i firma Nestle PURINA organizują III Sympozjum Medycyny Kotów. Sympozjum odbędzie się 24. września 2011 r. w Warszawie.

 

 
SYMPOZJUM PROBLEMY W ROZRODZIE PSÓW I KOTÓW - PŁODNOŚĆ, CIĄŻA, NOWORODEK, PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 30 czerwca 2011 21:45

Katedra Rozrodu z Kliniką Zwierząt Gospodarskich Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu serdecznie zaprasza na SYMPOZJUM PROBLEMY W ROZRODZIE PSÓW I KOTÓW - PŁODNOŚĆ, CIĄŻA, NOWORODEK, które odbędzie się 2–3 września 2011r. we Wrocławiu.

 

 
Diagnostyka różnicowa psów i kotów - recenzja PDF Drukuj Email
Wpisany przez Lek. Wet Sylwia Szymańska   
środa, 27 kwietnia 2011 21:49

Do naszej redakcji dotarła wreszcie długo wyczekiwania "Diagnostyka różnicowa psów i kotów" wydawnictwa MedPharm. W naszym odczuciu jest to jedna z najciekawszych i najbardziej przystępnych pozycji wydawniczych na skromnym krajowym rynku książek dla lekarzy weterynarii.

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 4

Wiadomości

Nie jesteś zalogowany.

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 82 gości 

Tagi

Dysplazja stawu łokciowego Młodzieńcze zapalenie kości Nowofunland Rottweiler Wsparcie żywieniowe kotów z brakiem łaknienia chudnięcie dyskopatia dysplazja kot koty kulawizna leczenie lekarz weterynarii oddychanie pies pies kuleje praca dla weterynarza psy weterynaria weterynarz