Stona główna
Nowy wygląd Weterynarza On-line PDF Drukuj Email
Wpisany przez Maciek Sz   
poniedziałek, 23 października 2006 23:45

    Zarejestruj się i poznaj nowe funkcjonalności, dzięki którym będziesz mógł łatwiej i szybciej znaleźć informację dotyczące opieki i pielęgnacji Twojego zwierzęcia.

    Mamy nadzieję, że podoba Ci się nowy układ serwisu. Chcielibyśmy, żebyś także i Ty brał udział w jego tworzeniu - poprzez komentowanie artykułów, dyskutowanie na forum i pisanie własnego pamiętnika.  Zarejestruj się i przekonaj się, że warto z nami być!

    Na Forum możesz zadać pytanie i dyskutować z innymi właścicielami zwierząt o opiece, chorobach i pielęgnacji. Na Twoje pytania odpowiada tutaj lekarz weterynarii Sylwia Szymańska. 
Uwaga! Jeżeli masz już konto na forum, nie musisz ponownie się rejestrować. Możesz już korzystać z wszystkich opcji dostępnych na portalu.

    Jeżeli chcesz, możesz również zadawać pytania i komentować bezpośrednio po przeczytaniu artykułu. Wystarczy, że klikniesz link Napisz komentarz znajdujący się poniżej artykułu.

    Czy chcesz opowiedzieć o swoim życiu z ukochanym zwierzęciem? Daliśmy Ci możliwość pisania bloga - czyli pamiętnika.

    Jeżeli  masz swojego ulubionego lekarza weterynarii lub lecznicę, dodaj ich do katalogu... i oceń ich pracę! Niech inni właściciele zwierząt również korzystają z Twoim doświadczeń.

Po zalogowaniu się w prawym menu znajdziesz dodatkowe opcje w Twoim menu.

  • Twoje konto umożliwia zmianę danych, które podałeś podczas rejestracji,dodać swoje zdjęcie do profilu oraz zarządzać swoimi kontaktami
  • Nowy wpis oraz Twój blog pozwalają Cizarządzać Twoim własnym blogiem.
  • Wyloguj... cóż - to chyba nie wymaga wyjaśnień... będzie nam przykro
  • Zakładka Użytkownicy pozwoli Ci znaleźć uzytkowników o zainteresowaniach takich samych jak Ty. Po prostu kliknij w jego nazwę i z menu Połączenia wyślij do niego prośbę o nawiązanie połączenia. Komunikowanie się między właścicielami psów nigdy nie było tak łatwe, prawda? No może z wyjątkiem wspólnych wieczornych spacerów ;)

 Mamy nadzieję, że podoba Ci sie nasz nowy portal. Zapewniamy, że to nie koniec zmian, które planujemy. Jeżeli masz więc jakieś uwagi co do działania chciałbyś zaproponować coś nowego, napisz do nas.

Jeszcze raz zapraszamy - Zarejestruj się

Webmaster Weterynarz On-Line

http://www.weterynarz.com.pl
 

Wiadomości

Nie jesteś zalogowany.

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 51 gości